Piernik toruński był przez wieki najwspanialszym i najbardziej pożądanym podarkiem z Grodu Kopernika. Obdarowywano nim koronowane głowy, dyplomatów, zachwycony nim był młody Fryderyk Chopin. Także i dzisiaj turyści tłumnie przybywający do Torunia nie wyobrażają sobie jak mogliby wyjechać stąd bez zabrania tego słodko-korzennego wypieku.   A co gdyby owe pierniczki zawierały jeszcze specjalną dedykację?

Proponujemy Państwu możliwość zamówienia specjalnie dla Państwa przygotowanych, dedykowanych pierników lukrowanych. Wykonane zostaną według Państwa zamówienia, w wybranym przez Państwa kształcie i rozmiarze, a następnie zostaną przepięknie ozdobione barwnymi lukrami. Ornament może również zawierać napis, logo itp.

Tego rodzaju pierniki dekorowane sprawdzą się doskonale jako urokliwy toruński w swym charakterze podarek od firm dla kontrahentów i od instytucji dla różnych jednostek współpracujących. Będą wspaniałym przywitaniem lub pożegnaniem gości hotelowych, a także czarującym prezentem dla przybyłych z daleka gości wesela lub innej uroczystości rodzinnej. Państwa zamówienie będzie jedyne w swoim rodzaju i na pewno zostanie zapamiętane!