Toruńska Manufaktura Piernika powstała z naszej piernikowej pasji, którą od lat dzielimy się na warsztatach piernikarskich. Naszą wiedzę, doświadczenie i zamiłowanie do korzennych wypieków postanowiliśmy przekuć w wypiek pierników jadalnych. Tak, jak to robiono przed wiekami – rzemieślniczo, nie żałując przy tym czasu i korzennych przypraw.

Tworzymy tu wedle najlepszych toruńskich tradycji, przepisów babć i rad wytrawnych piernikarzy. Wypiekamy jedyne w swoim rodzaju pierniki jadalne i dekoracyjne, porządnie doprawione aromatycznymi przyprawami, zarumienione niczym gotyckie mury naszego miasta – oryginalne, smaczne i zachwycające zarazem.

Pierniki z Toruńskiej Manufaktury Piernika sprawdzą się jako pamiątka z Torunia, podarek, upominek dla kogoś dla nas ważnego, a nawet jako… nietuzinkowa wizytówka firmy!

Warto pamiętać, że piernik toruński był przez wieki najwspanialszym i najbardziej pożądanym podarkiem z Grodu Kopernika. Obdarowywano nim koronowane głowy, dyplomatów, zachwycony nim był młody Fryderyk Chopin. Także i dzisiaj turyści tłumnie przybywający do Torunia nie wyobrażają sobie jak mogliby wyjechać stąd bez zabrania tego słodko-korzennego wypieku.  A co gdyby owe pierniczki zawierały jeszcze specjalną dedykację?

 

Proponujemy Państwu możliwość zamówienia specjalnie dla Państwa przygotowanych, dedykowanych pierników lukrowanych. Wykonane zostaną według Państwa zamówienia, w wybranym przez Państwa kształcie i rozmiarze, a następnie zostaną przepięknie ozdobione barwnymi lukrami. Ornament może również zawierać napis, logo itp.

Tego rodzaju pierniki dekorowane sprawdzą się doskonale jako urokliwy toruński w swym charakterze podarek od firm dla kontrahentów i od instytucji dla różnych jednostek współpracujących. Będą wspaniałym przywitaniem lub pożegnaniem gości hotelowych, a także czarującym prezentem dla przybyłych z daleka gości wesela lub innej uroczystości rodzinnej. Państwa zamówienie będzie jedyne w swoim rodzaju i na pewno zostanie zapamiętane!

Zapraszamy do kontaktu z Toruńską Manufakturą Piernika:

tel. 56-621-00-12 lub kom. 725-011-050

biuro@torunskamanufakturapiernika.pl

Zajrzyj też na naszego facebooka 🙂